Aktuality v závodě - Žebrák

19. 10. 2023 Kolektivní vyjednávání 2024

Dobrý den vážení zaměstnanci Valeo Žebrák, rád bych vás touto cestou informoval, že návrh na kolektivní vyjednávání o podobě KS a mzdového a benefitního předpisu na rok 2024 byl 16.10.2023 předán vedení společnosti. V návrhu cílíme jak zachování benefitů, tak na "přirozený" nárůst mezd odpovídající ekonomické situaci v ČR, postavení naši firmy v ČR, tak i ke spokojenosti našich zaměstnanců obecně. Očekáváme že první schůzka s vedením společnosti proběhne pravděpodobně do dvou týdnů.      O průběhu vyjednávání vás budu i nadále informovat.

S pozdravem, předseda ZO, Jozef Andel

Detail

6. 10. 2023 Členská schůze ZO OS KOVO Valeo Žebrák

Dobrý den, oznamuji všem členům ZO OS KOVO Valeo Žebrák že členská schůze naši ZO proběhne dne 24.10.2023 od 15,30 hod v prostorách závodu Valeo Žebrák.

Podrobnosti  jen po přihlášení v části "Kalendář akcí odborů"  !!!!

Detail

20. 7. 2023 Letní dárek pro členy ZO Valeo Žebrák je připraven k vyzvednutí !!!!!

Dobrý den, informuji členy naši ZO, že si již můžou u mě vyzvednout svůj "letní" dárek...dárkové poukázky do LiDL v hodnotě 1.000,- Kč. Tak prosím nečekejte dlouho a přijděte si je vyzvednout, ať si něco hezkého pro letní dovolenou můžete koupit.

S pozdravem a přáním hezké dovolené ,předseda ZO, J.A.

Detail

17. 5. 2023 POZOR !!!!! STÁVKOVÁ POHOTOVOST !!!!

Vážení zaměstnanci, vážení kolegové, vážení odboráři. Nastal den, kdy už pomalu začal přetékat pohár trpělivostí občanů ČR (ne pohár, ale přímo vana !!!) s nezodpovědným a nekompetentním jednáním naši současné vlády a je nutno přikročit k určitým akcím. 

Proto !  Českomoravská konfederace odborových svazů spolu se všemi odborovými svazy vyhlásily 15. května STÁVKOVOU POHOTOVOST jako reakci na konsolidační balíček vlády premiéra Fialy.

Je důležité říct !!!! , že tato stávková pohotovost v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ NAMÍŘENA PROTI NAŠEMU ZAMĚSTNAVATELI VALEO ŽEBRÁK !!!!! 

Žádám všechny zodpovědné lidí, zaměstnance napříč zaměstnaneckým spektrem, aby se k této stávkové pohotovosti připojili. Jinak můžeme rovnou zapomenout na všechno co se nám v minulosti i zde ve Valeo Žebrák povedlo se zaměstnavatelem společně získat a domluvit. Zapomeňme na současnou cenu jídla v naši jídelně ( nová cena 130 - 150,-Kč ? !!!), zapomeňme na naše benefity 20.000,-Kč ročně, zapomeňme na naši současnou  ČISTOU !!! mzdu ( v průměru na naše mzdy mínus  3000 - 4000,- Kč měsíčně !!!!).

Zapomeňme na spoustu a spoustu dalších věcí jako jsou různé daňové odpočty, školkovné, odpočty na manželku atd. A jen tak mimochodem, vláda chce tímto balíčkem opatření letos ušetřit kolem 75 miliard korun ale hloupím zrušením zcela fungujícího EET ztratila prokazatelně nejméně 83 miliard !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snad za zmíňku ještě stojí, ža tato zcela nekompetentní vláda, kde každý ministr potřebuje 12 - 15 " externích poradců" (jasně, když nikdo ničemu nerozumí) jaksi zapoměla v konsolidačním balíčku na sebe !!! Tam se prostě a jednoduše šetřit nemusí a taky ani nešetří !!!!! 

 

 

 

Detail

8. 12. 2022 Připomenutí !!!! Vánoční dárek pro členy ZO VŽ !!!!!

Dobrý den, chci jen připomenout, že 30% členů naši ZO, si ještě  u mě nevyzvedla svůj "vánoční" dárek...dárkové poukázky do LiDL v hodnotě 1.500,- Kč. Tak prosím nečekejte dlouho a přijděte si je vyzvednout, ať si něco hezkého k vánocům můžete koupit.

S pozdravem, předseda ZO, J.A.

Detail

8. 12. 2022 Kolektivní smlouva (KS) a Mzdový výměr (MV) 2023

Dobrý den vážení zaměstnanci Valeo Žebrák,

chci vám oznámit dobrou zprávu a to, že jednání o KS a MV na rok 2023 bylo 5.12.2022 ukončeno a včera, 7.12.2022 jsme to potvrdili podpisem. Jinými slovy, KS a MV na rok 2023 máme podepsané. V rámci jednání jsme obhájily naše obvyklé benefity, povedlo se přidat "něco nového" a samozřejmě že se můžeme těšit na "přidání" do základu. Podrobnosti se dozvíte oficiální cestou, nebo přímo u mě. Tady to rozepisovat nechci (je to dostupný web  i pro veřejnost).

S pozdravem, předseda ZO, J.Andel

 

Detail

16. 11. 2022 Vánoční dárek pro členy ZO VŽ je připraven k vyzvednutí !!!!!

Dobrý den, informuji členy naši ZO, že si již můžou u mě vyzvednout svůj "vánoční" dárek...dárkové poukázky do LiDL v hodnotě 1.500,- Kč. Tak prosím nečekejte dlouho a přijděte si je vyzvednout, ať si něco hezkého k vánocům můžete koupit.

S pozdravem, předseda ZO, J.A.

Detail

16. 11. 2022 Kolektivní vyjednávání 2023

Dobrý den vážení zaměstnanci Valeo Žebrák, rád bych vás touto cestou informoval, že kolektivní vyjednávání o podobě KS na rok 2023 bylo zahájeno, představili jsme vedení společnosti naše návrhy a dnes, 16.11.2022 máme schůzku s vedením společnosti a  očekáváme první odpověď na naše návrhy.

S pozdravem, předseda ZO, Jozef Andel

Detail

6. 10. 2022 Členská schůze ZO OS KOVO Valeo Žebrák

Dobrý den, oznamuji všem členům ZO OS KOVO Valeo Žebrák že členská schůze naši ZO proběhne dne 19.10.2022 od 15,30 hod v prostorách závodu Valeo Žebrák.

Podrobnosti v dalším článku jen po přihlášení v části "Kalendář akcí odborů"  !!!!

Detail

7. 9. 2022 Důležitá informace pro členy ZO !!!!

Nutno se přihlásit ,po přihlášení najdete další článek !!!

J.A.

Detail

7. 9. 2022 Připomenutí !!!!!Letní dárek pro aktivní členy naši ZO Valeo Žebrák

Dobrý den, dovolím si malé připomenutí pro "zapomětlivce" : Váš oblíbený letní dárek, poukázka na nákup zboží v síti obchodů LiDL v hodnotě 1.000,-Kč,  je již dva měsíce k dispozici a máme ještě hodně členů, kteří si tento dárek zapoměli vyzvednout. Tak si ho prosím vyzvedněte. Upozorňuji všechny členy ZO, že kdo si dárek nevyzvedne do 30.10.2022, bude dárek považován za "odmítnutý" !!!!!!!!!!!!!! A to by byla škoda !!!!!!!

Hezký den J.A.

Detail

7. 9. 2022 Benefit pro zaměstnace Valeo Žebrák...."Dárkové poukázky do kina"

Dobrý den vážení kolegové, chci vás informovat o možnosti získat dárkové poukázky do kina sítě "CineStar".

Jako vždy počet je omezený, ale zatím je jich "dost". Tak se pro ně u mě zastavte.

S pozdravem předseda ZO J.Andel 

Detail

24. 5. 2022 "Prezidentské volby 2023"

Dobrý den, jak jistě víte v příštím roce nás čekají volby do  "Úřadu prezidenta republiky". Jeden z možných kandidátů je i současný předseda ČMKOS, pan JOSEF STŘEDULA. Číst detail...

 

Detail

24. 5. 2022 Benefit pro zaměstnace Valeo Žebrák...."Plavba Prahou"

Dobrý den vážení kolegové, chci vás informovat, že zájemci kteří si rezervovali voucher na plavbu lodí si tento voucher již můžou u mě vyzvednout. Samotný termín si pak objednáte individuálně, jak se vám to bude hodit.

S pozdravem předseda ZO J.Andel 

Detail

26. 1. 2022 Benefity pro zaměstnace Valeo Žebrák

Dobrý den kolegové Valeo Žebrák,

epidemiologická situace v souvislosti s onemocněním Covid 19 je stále složitá, ale omezení začínají dostávat novou podobu a tak bych vás touto cestou chtěl informovat o současném stavu (změna možná) benefitů pro zaměstnance. ....Detail

Detail

19. 1. 2022 Info pro členy ZO VŽ

Podklady pro potvrzení o výši zaplacených členských příspěvků pro daňové účely jsou připraveny. 

Detail

30. 11. 2021 Vánoční dárek pro aktivní členy naši ZO Valeo Žebrák

Váš oblíbený dárek k vánocům, poukázka na nákup zboží v Kauflandu v hodnotě 1.500,-Kč,  je jíž přípraven k vyzvednutí. Tak si ho prosím nezapomeňte vyzvednout. Upozorňuji všechny členy ZO, že kdo si dárek nevyzvedne do 31.1.2022, bude dárek považován za "odmítnutý" !!!!!!!!!!!!!! A to by byla škoda !!!!!!!

Hezký den J.A.

Detail