Benefity pro zaměstnace VŽ - Žebrák

Aquapalce Praha....otevření se očekává každým dnem, permanetky jsou dostupné, můžete si znovu u mě dělat rezervace. Doporučuji sledovat webové stránky.  https://www.aquapalace.cz/. 

Muzikály....v současné době máme lístky na muzikál "Kvítek mandragory" a  "Addams family". Oba termíny jsou v měsíci říjnu 2021 (17. a 31.10). Počet vstupenek je omezený. Zaměstnanci, kteří si rezervovali vstupenky již v roce 2020 chci tímto ujistit, že jejich rezervace platí !!! 

Dárkové vstupenky do kina....doufám, že kdo si vyzvednul vstupenku do kina a neměl možnost ji využít, že jste je nevyhodili do "koše" !!! Původní platnost vyznačená na vstupence (31.12.2020) je prodloužená o 8 měsíců "od" rozvolnění a opětovného otevření kina. Pár kusů vstupenek je ještě k dispozici.  Doporučuji sledovat webové stránky CineStar pro aktuální informace. https://www.cinestar.cz/cz/

Dárkový poukaz...Plavby po Vltavě.... Platnost je prodloužena do 31.10.2021. Kdo má u mě již z dřívějška rezervaci, může si vyzvednout rezervační kódy.  Několik dalších je ještě k dispozici.  Doporučuji sledovat webové stránky pro aktuální informace. https://www.plavby-vltava.cz/

Pozor !!! NOVÝ BENEFIT !!!!

Od příštího týdne budou k dispozici dárkové vstupenky do ZOO Plzeň a Dinopark Plzeň. Platnost do 31.10.2021. Můžu jen doporučit, je to tam moc hezké.

Obecně doporučuji, vždy sledujte informace o různých omezeních a pravidlech v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Tak věřme a přejme si, že  si to snad už užijeme s minimálním omezením.

S pozdravem, předseda ZO, Valeo Žebrák, Jozef Andel.