Zákaz močení !!!! - Humpolec

Zákaz močení v práci !!!!!!

Před časem se mi tato věta zdála směšná.

Ale světe div se ona je to realita i ve Valeu Humpolec.

Ve snaze o co největší výrobu ve snaze dostat pochvalu od vedoucího, nebo odměnu, vymačkat z lidí co nejvíce a pak je odhodit neb mají již zdraví podlomenné a nestačí danému tempu zrodil se někde nápad zakázat močení v práci.  Jen o přestávce je možno močit ! Výroba je priorita číslo jedna a hlídací drábové ostřížím zrakem kontrolují zda se náhodou někdo neprotáhnul, nebo nedej bože nechtěl jít močit.  O to víc člověka překvapí, když vedoucí pracovníci mající schopnosti řidit lidi, znající dobře zákony i etické kodexy firmy, tyto prohřešky proti slušnému chování, ba co víc i proti zákonům nechají bez povšimnutí a naopak brání ty co tyto prohřešky páchají. Proč asi ?   co je k tomu vede ?

Vážení vedoucí pracovníci:  Lidé nejsou stroje, nebo se snad domníváte že ano ?

Nakonec se ptám:  Kam se poděla elementární slušnost ?  Rodiče Vás určitě nevychovali k aroganci a neúctě k druhým lidem. Jak by se líbilo vám, kdyby jste seděli v kanceláři a mohli jít močit pouze o přestávce. Bylo by určitě vhodné, aby každý z vás jednou začas okusil co je práce na lince a nepovyšoval se nad ostatní.

Co říci závěrem :  Čekáme omluvu ?  Já určitě ano. Chci jasné a zřetelné vyjádření od vedení Humpoleckého Valea, že toto se v žádném připadě už nebude opakovat a že vedení toto bude nekompromisně postihovat.

Všem slušným lidem přeji krásné Velikonoce  !!!