Výhody pro členy odborů - Humpolec

Být členem odborů se vyplatí !!!

Většina lidí si neuvědomuje jak velká výhoda je být právě v odborech.

Možná je to chyba odborů, že nedostatečně vysvětlují lidem co všechno jim nabízí a možná je to také pasivitou samotných lidí, kteří v záplavě každodeních starostí nevěnují informacím od odborů náležitou pozornost.

Na našich stránkách můžete v sekci Výhody pro členy odborů najít opravdu zajímavé tipy jak ušetřit.

Nabízíme stručný přehled povinností a výhod pro členy odborů.

1. P
    rávní pomoc členům odborové organizace zcela zdarma. Konzultace i v soukromých záležitostech         (exekuce, rozvody, smlouvy)
  2. Výhody při odborových akcích. Odboráři neplatí plnou cenu za zájezd (roční úspora cca 500 Kč)
  3. Levnější pojištění motorových vozidel. (roční úspora cca 1500 Kč).
  4. Podpora členům odborů, kteří v důsledku živelných pohrom utrpěli škody na bytech nebo rodinných domech. (Náš člen čerpal  75 000 Kč a kromě členských příspěvků neplatit nic navíc)
  5. Pomoc pří řešení pracovních problémů. Vaše problémy jsou i naše problémy a je naším zájmem je vyřešit co nejdříve a k vaší spokojenosti.
  6. Možnost zapojení do diskuze o kolektivní smlouvě. V tomto dokumentu jsou zakotveny všechny výhody, které by jste bez odborové organizace neměli.
  7. Každoroční vánoční poukázky. Každý rok od nás dostáváte poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup v supermarketu.
  8. Pojištění majetku (dům, byt, domácnost) o 35% levněji od Kooperativy.
  9. Cestování s KOVOTour pro odboráře se slevou 18% levněji.
  10. Portál CMKOS odboryplus. Pro odboráře 500 Kč a další možné výhody.
  11. Finanční poradenství od F&P Consulting zcela zdarma a navíc při uzavření jakékoliv smlouvy (i penzijní připojištění) s hodnotou nad 500 Kč další výhody.  Sleva benzín o jednu korunu na litru. Výhodné volání s paušálem za 1 korunu, slevy na zájezdy u všech renomovaných cestovek, ušetření za energie.
  12. Na dalších výhodách pracujeme.

Toto všechno nabízíme za 1% z vašeho čistého měsíčního platu.

Nemyslíte si že se to vyplatí ???