Vanoční večírek - Humpolec

Zdravím všechny členy odborů.

Dovolte mi několik organizačním připomínek k výroční konferenci odborů a následného večírku.

Jako každý rok, tak i letos se bude konat konference před státním svátkem a to z důvodu volna našich zaměstnanců (členů).

Bohužel nebude se konat společný večírek firmy a odborů, ale každý zaměstnanec má možnost do odborů vstoupit a zároveň se účastnit konference i zábavy.

16.11.2019 od 17: do 19:00 se bude konat konference odborů ve Spolkovém domě v Humpolci. Pokud někteří naši členové mají 16.11 denní směnu, tak po přihlášení na naši akci budou omluveni od 16:00  do konce směny (18:00).

Prosíme všechny naše členy o rychlou reakci, protože musíme přesně zjistit počet zájemců o taneční zábavu a naplánovat nejenom občerstvení.

Je tedy nutné se nahlásit do konce října 2019.

V případě, že se nemůžete dostavit na konferenci je nutná omluva.

Pokud se člen nedostaví na konferenci odborů od 17:00 do 19:00 nebude moci dostat  eventuální druhou vstupenku  pro doprovod.

Druhé vstupenky se dávají pouze lidem, kteří se dostaví na konferenci odborů.

Součástí akce bude i možnost si vzít naše každoroční vánoční poukázky. Bude zase na výběr Kaufland nebo Lídl a to za částku 2x 500 Kč.

Děkujeme za spolupráci a vstřícnost z vaší strany.

Miloš Král  - předseda odborů.