Upřesnění akcí - Humpolec

Akce odborů na rok 2015 - upřesnění

Děkujeme všem, kteří se již nahlásili na naše letošní akce.

Stále máme několik posledních volných míst. To znamená, že se můžete přihlásit na kteroukoliv akci.

Od dubna můžete chodit platit zálohu na jednotlivé akce. Pouze pokud budete mít zaplacenou zálohu máte místo na akci zajištěné.

Jednotná cena je 100 Kč

1. Paint Ball  - tato hra nejen pro muže se uskuteční  23.5.2015 u Humpolce (Brunka) odpoledne. Detail akce v dubnu.

Odpolední občerstvení se zajímavím hostem pro ženy, aneb co ještě nevíte.  (překvapení nejen pro ženy). Toto je alternativa k Paint Ballu, pro ostatní.

2. Výlet do ZOO Dvůr Králové  proběhne 13.6.2015.

3. Školení BOZP na moravě (sklípek)  bude 26.9.2015.

4. Výlet do Moravského Krasu (Macocha) v termínu 17.10.2015.

Počet účastníků překročil limit pro konání akce (30 lidí). Stále jsou však volná místa. Je nutné dojít zaplatit zálohu a to co nejdříve. Do konce dubna mají přednost zaměstnanci (odboráři).

Neotálejte s přihlášením.  Je nutné vzhledem k rezervaci vstupenek, ubytování, dopravy a občerstvení znát co nejdříve počet účastníků. Uzávěrka všech akcí bude do 15.5.2015.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na společné zážitky.