TBC v našem závodě. - Humpolec

Jednání s vedením o problému nákazy Tuberkulózou (TBC).

19.9.2016 se uskutečnilo pravidelné jednání odborů s vedením firmy. Jedním z hlavních témat byla nákaza agenturního pracovníka Tuberkulózou.  Vedení nás informovalo o současné situaci a o opatřeních, které provádí.

Odbory upozornili vedení na fakt, že zaměstnanci nejsou dobře informování o celé situaci a chybějí i některé detailní informace. Vedení ubezpečilo odborovou organizaci, že veškeré nedostatky do konce tohoto týdne odstraní. Tento čtvrtek 22.9.2016 v 14:00 bude další jednání odborů a vedení firmy, kde dostaneme detailní informace. Po čtvrtečním setkání s vedením zveřejníme na našich stránkách závěry této schůzky.

Na náš návrh se příští týden uskuteční pravidelné setkání odborů, vedení a zaměstnanců v nové jídelně, kde tento problém bude prezentován. Věříme, že bude i prostor pro otázky.

Prosíme naše členy i všechny zaměstnance, aby zbytečně nešířili paniku a vyčkali na pravidelný měsíční setkání zaměstnanců s vedením firmy.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně TBC na který chcete znát odpověď. Zašlete tento dotaz na email milos.kral@valeo.com. Budeme se znažit do meetingu zajistit u vedení odpovědi na vaše dotazy.


Přikládám informace o TBC

http://nemoci.vitalion.cz/tuberkuloza/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Tuberkul%C3%B3za