Šatní skříňky - Humpolec

Šatní skříňky.

Během tohoto týdne budete dostávat nové klíče od šatních skříněk. Šatny jsou uklizené  a skříňky v rámci možností čisté.

Každý kdo pracuje na obrobně má nárok na dvě skříňky. Ostatní, až na některé vyjímky mají pouze jednu skříňku.

Po vyzvednutí klíčku prosím o kontrolu vaší nové skříňky a hlavně zámku. Některé (především nové zámky) se hůře otevírají, proto je nutno trochu zatlačit. V případě jakéhokoliv problému ohledně šatních skříněk kontaktujte tento týden Mirku Popelkovou (EHS). Od příštího týdne (22.8.2016) bude šatní skříňky řešit pouze personální oddělení.

Od každé skříňky existuje i náhradní klíč, který je v případě nutnosti k dispozici na personálním oddělení. Ten komu zůstala původní skříňka (pracoval zde o celozávodní dovolené) se musí dostavit do konce srpna na personální oddělení, aby se vytvořil duplikát k jeho skříňce. Tento náhradní klíč bude uschován a v případě ztráty původního klíče ho bude možno použít. Vždy je levnější udělat duplikát, než měnit celý zámek.

Cílem této akce byla evidence všech šatních skříněk a distribuce dvou skříněk lidem, kteří na to mají nárok. Personální oddělení bude mít na starosti tuto evidenci i veškeré další změny v šatnách.

Doufám, že se vám "nové" šatny budou líbit.

PROSÍM UDRŽUJTE ČISTOTU A POŘÁDEK.