Divadlo 4 sestry - Humpolec

Kulturní akce odborů - Venkovní divadlo v Praze,  komedie "4 sestry "  

 

Odbory Valeo Humpolec pořádají zájezd do Prahy na letní scénu do Holešovic

Datum  17.7.2021 – sobota – 19.30

 

Odjezd z Humpolce v 16:00

Pláštěnky vhodné vzhledem k předpovědi počasí.

Celkem  46 ks lístků   řada 2-9.

Prosím o rychlé nahlášení účastníků.  Každý může mít zatím max 2 lístky.  Pokud bude dostatek místa do (9.7.2021), bude umožněno každému max 4 lístky do rozebrání všech 46 lístků.

Registrace na webu odborů, nebo osobně.     Poplatek jako vždy 100 Kč.

 

Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu.

Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní.

Ženy mě přitahovaly odmalička. Už v mateřské školce jsem si místo odpoledního spaní chodil tajně povídat s holkama na záchod. Seděli jsme na prkýnkách a probírali život. Svět mých kamarádek mi vždycky připadal bohatší na emocionální události než ten můj. Ohromně mě baví, jak se ženy často v reakci i na poměrně malé impulzy mohutně emocionálně rozvibrují. Připadá mi to komické i dojemné zároveň.

Chuť napsat „holčičí“ komedii jsem měl už dávno. A vždycky jsem si představoval, že bude svým způsobem „crazy“. A punková. Možná to je tím, že jsem vyrůstal se sestrou a mámou, které vždy emocionálně vibrovaly v pozoruhodně výrazných turbulencích. A tak jsem se pokusil napsat místy ztřeštěnou, někdy drze provokativní a taky dojemně citovou komedii o čtyřech ženách na pokraji nervového zhroucení. O ženách, které by chtěly milovat a být milované.

Příjemnou zábavu!
Patrik Hartl

Podmínky a pravidla (COVID) viz odkaz

https://www.studiodva.cz/pravidla-pro-navstevu-predstaveni/