Výroční členská schůze Základní odborové organizace OS KOVO, Valeo Žebrák

Dne 24.10.2018 od 16:00 hod proběhne výroční členská schůze naši základní odborové organizace. Kromě běžné agendy a "odborářských záležitostí" bude hlavním tématem návrh změn a dodatků ke kolektivnímu vyjednávání se zaměstnavatelem pro rok 2019.

Máte li nějaké konstruktivní nápady a návrhy pro zlepšení, tak neváhejte mě prosím oslovit (předseda J.Andel), nebo oslovit  někoho z členů výboru ZO (Vladimír Sura, Katka Šašková, Karel Lahovský) a přednést své návrhy. To platí pro všechny zaměstnance Valeo Žebrák, včetně agenturních.

Pro více informací a registraci na členskou schůzi prosím přejděte na stránku "kalendař akcí odborů".

Pro přihlášení na schůzi je nutné být "REGISTROVÁN !!!  a přihlášen do svého účtu !!!