Setkání zaměstnanců a odborů - Humpolec

Setkání zaměstnanců a vedení odborů.

Na základě celkové situace v naší firmě se výbor naší odborové organizace rozhodl uspořádat setkání zaměstnanců a odborů v naší jídelně. Toto setkání se uskuteční ve čtvrtek 3.3.2016 a v pátek 4.3.2016 na přelomu denní a noční směny. Toto setkání bude mimo pracovní dobu zaměstnanců. To znamená, že lidé přicházející na noční se mohou dostavit od 17:30 do 17:55 a lidé po denní směně od 18:05 do 18:30.

Cílem tohoto setkání je jasně pojmenovat největší problémy současnosti a vysvětlit postoj odborů. Během tohoto setkání bude můžno pokládat otázky a doufám, že budeme moci i  na některé otázky odpovědět.  Vzhledem k tomu, že máme k dispozici pouze cca 25 minut prosím všechny o dochvilnost a dodržování disciplíny.  Chaos a šíření polopravd opravdu nikomu nepomáhá a nic nevyřeší.

Děkuji za spolupráci a trpělivost.

Miloš Král