Rušení akcí odborů. - Humpolec

Aktuální informace ohledně výroby a rušení akcí odborů.

1. Konference odborů plánovaná na 7.5.2020 se ruší. Nový termín zatím není znám, ale budete o něm informování.

2. Sklípek a  muzikál se zatím odkládají . Nový termín se bude hledat až se situace uklidní.

3. Pokud má někdo z členů nápad co za "ušetřené peníze" zorganizovat ať se obrátí na členy výboru. Všechny nápady vítány.

Výroba

Závod Valeo v Humpolci za měsíc duben překážky na straně zaměstnavatele a dohoduta byla 80 % náhrad mezd.

Závod Valeo v Humpolci za měsíc květen překážky na straně zaměstnavatele a dohoduta byla 70 % náhrad mezd. Minimálně však každý zaměstnanec musí dostat 80 %  své mzdy.  (musí odpracovat několik směn za měsíc. Tyto jsou pak za 100 %). Detaily jak a kdy chodit do práce se dozvíte od svého nadřízeného. Toto platí jak pro dělníky tak pro THP.

Měsíc červen je ještě neznámý, neb situace se mění každým dnem.  Aktuální informace budou opět u vašich vedoucích, na našich stránkách a u výboru naší ZO.

Valeo zavedlo hygienická a bezpečnostní opatření, která se neustále aktualizují.  V této neklidné době je třeba se informovat jak od zástupců odborů, tak od vedoucích zaměstnanců ohledně novinek.

Máte stále možnost pokládat dotazy přes naše "fórum".

Opatrujte se a zůstaňte fit.
Viru zmar.