Pravidla na akce odborů - Humpolec

Pravidla a termíny na akce odborů v roce 2019.

Přihlašování na akce probíhá výhradně přes webové stránky. Pokud máte problém se přihlásit je nutné kontaktovat předsedu, nebo místopředsedu odborů.

Každý člen může přihlásit maximálně 2 účastníky zájezdu do určitého datumu.(u každé akce je to jinak)

Pokud je dostatek volných lístků je možné se přihlásit o další 2 lístky a to pouze od určitého data (u každé akce je to jinak)

Celkem je tedy možno maximálně využít 4 lístky na zájezd. Pokud je volná kapacita.

Je nutné také uhradit v kanceláři odborů manipulační poplatek (100 za osobu do určitého datumu)

U některých akcí je třeba uhradit i jiné náklady (popis u jednotlivých akcí)

Do určitého datumu je  možné se odhlásit a manipulační poplatek dostanete zpět. (100 Kč). Po tomto datu poplatek propadá. (u každé akce je to jinak)

Pravidla se mohou změnit na základě rozhodnutí výboru naší ZO.

Seznam akcí včetně termínů:

• Muzikál “Sestra v akci”    26.4.2019 kapacita 46 míst.   Volná směna 1/3

• Orlí hnízdo - Německo    25.5.2019 kapacita 60 míst.  Volná směna 1/3

• Pavlov (Pálava) školení BOZP 5.10.2019 kapacita 48 míst.  Volná směna 2/4

• Vánoční trhy (Budapešť) 14.12.2019 kapacita 60 míst.  Volná směna 2/4

• Konference a taneční zábava 16.11.2019  Spolkový dům Humpolec  volno pro všechny členy odborů.