Novinky na koronavirus - Humpolec

Informace k aktuální situaci.

Vážení kolegové a spolupracovníci.

Odbory pro vás připravily souhrn informací k aktuální situaci.

Současná situace není jednoduchá pro nikoho z nás. Je nutné dodržovat všechna nařízení a být k sobě ohleduplní. Vaše zdraví je u nás na prvním místě. Pravidelně se setkáváme s vedením firmy, kde řešíme aktuální situaci a budeme se snažit vás o tom pravidelně informovat.   Bohužel z technických důvodů dočasně nelze zasílat hromadné maily. Doufám, že tato závada bude brzo u našeho dodavatele opravena.

Jak jistě víte v dubnu bude nařízena týdenní dovolená pro všechny zaměstnance. Rozhodnutí je podle našeho názoru rozumné a vychází z aktuální situace.  Nadále trvá dvoutýdenní dovolená v srpnu a doufáme, že bude i dost prostoru na vánoční svátky.

Práce v rouškách není nic jednoduchého a jsme rádi, že firma přistoupila na náš návrh ohledně přestávek po 2 hodinách na odpočinek. Firma není povinna poskytovat roušky ani respirátory, i tak ale zajistila dodávky těchto ochraných pomůcek, které vám bude postupně vydává a bude vydávat.

Uvítáme jakékoliv připomínky a dotazy jak telefoniky, mailem, tak i přes naše webové stránky.

Ve čvrtek zasedá Evropská podniková rada. Na společné videokonferenci s prezidentem firmy Valeo určitě zazní mnoho důležitých otázek a doufám že i odpovědí.  V případě relevantních dotazů mě do té doby neváhejte kontaktovat.

V příloze najde zajímavé a důležité dokumenty.

Odbory jsou na vaší straně.