Aquapalace Praha - Humpolec

Systém objednávání vstupenek do AQUAPALACE PRAHA

• Čtyři multifunkční přenosné permanentky
  • 4 vstupy týdně Pondělí až Neděle, bez možnosti převedení do následujícího  týdne)
  • Platnost těchto vstupenek je 1 kalendářní rok  (od začátku května 2018 do konce dubna 2019 )
  • Přístup do celého aquaparku tj., Vodní a Saunový svět + v létě venkovní zóna
  • Doprava vlastní

Jak si mohu lístek objednat ?

Musím nahlásit jméno, osobní číslo a termín (týden) kdy chci použít vstupenku.

Kolik lístků si mohu objednat ?

Každý zaměstnanec může použít jeden lístek za rok.  Pokud některý termín nebude obsazen je možné využít tuto nabídku opakovaně.

Co když nechci jet sám, ale s rodinou ?

Můžete poprosit kolegu, který tento benefit nechce využít a nahlásit jeho jméno a osobní číslo.

Kde se můžu nahlásit a jak si vyzvednu pernamentky ?

Prozatím se můžete hlásit v kanceláři odborů, nebo prostřednictvím emailu, sms a telefonu.

Permanentky se vyzvedávají oproti záloze 100 Kč za jednu každé pondělí v kanceláři odborů, nebo u členů výboru. (popřípadě po dohodě jinak). Pernamentky se vrací co nejdříve po použití, nejlépe druhý den (pracovní).

Kalendář zamluvenosti je k dispozici v kanceláři odborů.

Od května bude k dispozici rezervační systém na našem webu.