ODBORY PLUS OPĚT V AKCI - Rakovník

ODBORY PLUS OPĚT V AKCI

Nezobrazuje se text správně? Zobrazit v prohlížeči.
Odboryplus.cz logo

Vážená odborářko, vážený odboráři,

po dočasném přerušení provozu Vám přinášíme nový benefitní portál Odboryplus.cz. Přihlásit k portálu se můžete následujícím způsobem:

OBNOVA ÚČTU UŽIVATELE ODBORYPLUS.CZ

1) Na novém benefitním portálu se nemusíte znovu registrovat, stačí jen obnovit svůj existující účet.
Klikněte zde na tlačítko OBNOVIT ÚČET:
OBNOVIT ÚČET
2) Budete přesměrováni na nový web Odboryplus.cz, kde si můžete nastavit nové heslo ke svému účtu.
Odboryplus - nápověda heslo
Pokud nemáte účet, můžete provést novou registraci.
Budete-li chtít využívat slev a výhod portálu, musíte se vždy přihlásit, protože těchto nabídek mohou využít pouze členové ČMKOS.

Všechny potřebné informace o fungování portálu najdete na v sekci O nás nebo se můžete obrátit na infolinku na tel. čísle 777 779 212 (po–pá 9–17 hod.) nebo e-mail  info@odboryplus.cz.

Věříme a doufáme, že budete s novým portálem spokojeni.
Tým Odboryplus.cz
www.odboryplus.cz
Nechcete-li dostávat další informace z portálu Odboryplus, můžete se odhlásit z odběru:
OdboryPlus.cz
Lidická 544